V krásné, klidné přírodě
v pravém srdci Vysočiny
DEEN

Připravované akce

Svatby v rodinném hotelu Pod Bílou skálou

Rádi bychom vás pozvali na nezapomenutelnou svatbu v nádherné přírodě Vysočiny, přímo v srdci České republiky. V Penzionu Pod Bílou skálou v obci Křižánky, ktery leží v Chráněné krajinné oblasti Ždárské vrchy, se můžete těšit na jedinečnou atmosféru a kompletní přípravu vaší svatební akce.

Naše nabídka zahrnuje:

Krásná Příroda Vysočiny: Obklopujeme vás nádhernou přírodou Vysočiny s možností procházek, výletů a svatebních fotek v nádherné okolní přírodě i u rybníka.

Komplexní Příprava Akce: Postaráme se o kompletní přípravu vaší svatby od začátku do konce včetně výzdoby, svatební hostiny i ubytování, abyste si mohli užít tento den naplno.

Výborná Kuchyně: Naše restaurace vám nabídne moderní domácí kuchyni s důrazem na kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů, kterou připravuje profesionální šéfkuchař, který svému řemeslu skutečně rozumí a vaše chuťové pohárky na tento zážitek jen tak nezapomenou.

Pohodlné Ubytování: Máme 16 nově zařízených pokojů s kapacitou až 48 hostů, takže Vy i Vaši blízcí mohou zůstat přímo u nás.

Sál až pro 60 osob a 50 osob v restauraci: Pro vaši svatební hostinu nebo jakoukoli jinou slavnost máme k dispozici vnitřní sál s přilehlými venkovními terasami, dále restauraci i s prostornou venkovní zahrádkou. Toto zázemí poskytne Vaší svatbě skutečně dostatek prostoru a zároveň i možnost aby si hosté našli „to své“

Dětské Hřiště a dětský koutek: Pro děti máme připravené hřiště s houpačkami a prolézačkami, a v případě nepřízně počasí i dětský koutek uvnitř hotelu.

Náš Penzion Pod Bílou skálou leží na severní straně obce Křižánky u Kyšperského rybníka a prošel kompletní rekonstrukcí, abychom vám mohli nabídnout pohodlné a moderní ubytování v těsné blízkosti panenské přírody. Udělejte si svatbu podle svých snů!

 

Aktuální informace

OTEVÍRACÍ DOBA

DNES 19.5. JE Z DUVODU KONÁNÍ SOUKROMÉ AKCE NAŠE RESTAURACE UZAVŘENA

Děkujeme za pochopení

Otevírací doba:

  • pá    15:00 - 21:00
  • so    11:30 - 21:00
  • ne    11:30 - 16:00

 

Zakupte dárkový poukaz svým blízkým

Chcete potešit přátele, známé, rodinu nebo partnera? Zakupte si dárkový poukaz pro pobyt v rodinném hotelu Pod Bílou skálou. Stačí pouze zaslat Vámi zvolený pokoj, osobu a počet nocí na Email: info@podbilouskalou.cz a my Vám poukaz připravíme.

Gurmánské zážitky na našem hotelu

Více informaci v sekci restaurace - pravidelně pro Vás připravujeme a obměňujeme jídelní lístek s skvělou lokální kuchyní z těch nejlepších surovin a připravované s láskou naším šéfkuchařem.

Změna ubytovacího řádu

Vážení hosté. Dovolujeme si Vás s platností od 2.8.2023 upozornit na změnu ubytovacího řádu. Nově bude odubytovávání probíhat do 10:00 hod.

Pokoj musí být vyklizen a klíče od pokoje předány pověřené osobě v den ukončení pobytu nejpozději do 10:00 hodin. Nebudou-li klíče od vyklizeného pokoje řádně předány do 10:00 hodin, bude hostovi účtován další započatý den pobytu.

Celý aktualizovaný ubytovací řád je k nahlédnut v sekci ubytování.

Možnost využití saun na našem hotelu

Finská sauna a infrasauna v ceně 200,-- Kč/osoba/2 hod.

rodinný hotel Pod Bílou skálou

Rezervace ubytování ( volejte každý den od 8:00 do 19:00): info@podbilouskalou.cz
+420 731 150 920

Restaurace:

Moravské Křižánky 41, 592 02 Křižánky
GPS: 49°41'07.1"N 16°03'24.4"E

Tipy na výlety

Devět skal, Malínská skála, Lisovská skála, Zkamenělý zámek, prales Žákova hora, Bílá skála, Drátník, Čtyři palice, Křovina a mnoho dalších - chystáme pro vás samostatnou sekci s tipy na výlet.

rodinný hotel Pod Bílou skálou
Rezervace ubytování - volejte každý den od 8:00 do 19:00: Tel.: +420 731 150 920 / Email: info@podbilouskalou.cz
Restaurace: Tel.: +420 605 247 775 / Email: restaurace@podbilouskalou.cz